Vacature Hoofdtrainer Selectie

        Z&PC Bolsward zoekt per direct een hoofdtrainer zwemselectie
 
Onze verenigingZwem- en poloclub Bolsward bestaat sinds 12 april 1972 en heeft vier afdelingen; Recreatief zwemmen, Waterpolo, Trimzwemmen en Selectiezwemmen. De Selectiegroep bestaat uit 30 zwemmers in de leeftijd van 7-18 jaar. We nemen onder andere deel aan de zwemcompetitie in de regionale B-klasse, diverse kampioenschappen en het minioren circuit. Onze vereniging kenmerkt zich door een gezellige cultuur, waar iedereen welkom is en we samen hard werken en trainen om het maximale uit elke zwemmer te halen.  
  
Wij zoekenPer direct (of op korte termijn) een enthousiaste hoofdtrainer met diploma en/ of voldoende ervaring, die de trainingen gaat verzorgen en kan coachen bij wedstrijden. De selectie traint 4x per week; op maandag-, dinsdag- en vrijdagavond van 18.00 u tot 19.00 u en op donderdagavond van 18.30 u tot 20.00 u. Verantwoordelijkheden van de hoofdtrainer: Het leiden van de trainingen Het maken van de trainingsschema’sOverleg met de andere trainers (bij iedere training zijn er twee trainers aanwezig)Coaching tijdens wedstrijden (in overleg)  
  
Wij biedenEen uitdagende functie bij een gezellige vereniging met gemotiveerde en enthousiaste trainers en vrijwilligersDe mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en vervolgcursussenEen nader overeen te komen vrijwilligersvergoeding  
  
LocatieZwembad Vitaloo in Bolsward
  
Meer informatieLijkt het je leuk om ons team te komen versterken en/ of heb je nog vragen? Reageer dan door een mail te sturen naar: vervoerzpcbolsward@gmail.com  Voor meer informatie over onze vereniging check onze website: www.zpcbolsward.nl